Plywood kereste, ince bir ahşap kaplama tabakası ile lamine edilmiş bir ahşap türüdür. Öncelikle inşaat ve mobilya imalatında kullanılır. Aliağa plywood kereste hizmetleri, bölgede önde gelen bir kontrplak kereste tedarikçisi olan profesyonel firmamız tarafından sunulur. Kaba kesim, boyutlandırılmış veya önceden bitmiş parçalar dahil olmak üzere birden fazla kontrplak kereste ürünü sunuyoruz. Firmamız ayrıca uygun fiyatlarla iç ve dış kullanım için kaliteli plywood kereste temin eder. Kontrplak, yapışkan olarak bilinen bir yapıştırıcı ile birbirine yapıştırılan, değişen ince fakat sert ahşap kaplama katmanlarından oluşur. Bazı yapıştırıcılar su bazlı, bazıları solvent bazlıdır. Plywood keresteler, sert ağaçtan, yumuşak ağaçtan veya her iki türün karışımından üretilebilir.

Uygun Fiyatlı Plywood Keresteler

Firmamız uzun süredir sektörde faaliyet gösteriyor ve müşterilerimize uygun fiyatlarla iç ve dış kullanım için kaliteli kontrplak kerestelerde en iyi fiyatları sunuyoruz. Kontrplak kereste, bir fiberglas tabakası ile birbirine yapıştırılmış ince ahşap kaplama tabakalarından yapılmış bir kereste türüdür. Plywood kereste, kontrplak yapımında kullanılan bir kereste türüdür. Plywood keresteler, ince ahşap levhaların üst üste istiflenmesiyle yapılır. Levhaların damar yönü birbirine dik açılarda uzanır. Müşterilerimize özel doğrama ve mobilya yapımının yanı sıra konut ve ticari mülkler için kurulum ve onarım işleri de dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Aliağa Plywood firmamız bu alanda hem kalitesi hem de uygun fiyatları ile oldukça fazla tercih ediliyor.

Plywood Kereste Ne Amaçla Kullanılır?

Plywood kereste, mobilya, dolap ve kapı gibi çeşitli ürünlerin yapımında kullanılır. Bu tip bir kereste, özel reçineler veya yapıştırıcılar ile yapıştırılmış ahşaptan yapılır. Plywood keresteler, ahşapta desenler ve tasarımlar oluşturmak için ince tabakalar halinde kesilebilen bir kontrplak türüdür. Ürünler genellikle kereste mobilya, dolap ve kapı yapımında kullanılır. Kontrplak, yüzeyinde damarlı bir ahşap kaplama türü olarak kullanılır. Bu, MDF’ye benzer. (orta yoğunluklu sunta), farklı reçineler veya yapıştırıcılar ile birbirine yapıştırılmış ahşap katmanlarından yapılmıştır. Aliağa plywood firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlar ile sunduğumuz hizmetlerden her zaman kolayca yararlanabilirsiniz.