Kereste, işlenmesi kolay ve düşük bir ağırlığa sahip olduğu için birçok kişi ve firma için popüler bir seçimdir. Bu, farklı projelerde taşınmasını ve kullanılmasını kolaylaştırır. Bergama keresteciler arasında yer alan firmamız, özel ve standart kereste sağlayan bir imalat şirketidir. Hem sert ahşap hem de yumuşak ahşap kerestenin yanı sıra önceden tasarlanmış paneller sunuyoruz. Genel olarak birçok alanda özel ve standart kontrplak kerestenin lider üreticisiyiz. Ürünlerimiz bina inşaatı, mobilya üretimi, ev geliştirme ve daha fazlası için kullanılmaktadır. Ayrıca ticari ve konut inşaat projeleri için önceden tasarlanmış paneller sağlıyoruz. Firmamız sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olarak oldukça fazla tercih ediliyoruz.

Profesyonel Kereste Ürünleri

Sektörün ileri gelen isimlerinden olan firmamız özel ve standart kontrplak kerestenin lider üreticileri arasında yer alır. Ticari veya konut inşaat projeleri için hem sert ahşap hem de yumuşak ahşap kereste ve ayrıca önceden tasarlanmış paneller sunuyoruz. Firmamız, müşteriye ihtiyaçlarına göre çeşitli seçenekler sunar. Sert ağaç ve yumuşak ağaç gibi birçok kereste türü vardır. Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren firmamız müşterilerimize kontrplak kereste hizmetleri sunan bir firmadır. Piyasadaki en uygun fiyatlarla en kaliteli keresteyi sunuyoruz. Kontrplak kereste, inşaat ve endüstrinin önemli bir parçasıdır. Müşterilerimize Bergama keresteciler firması olarak en kaliteli kontrplak kereste hizmetlerini sunuyoruz. Ürünlerimiz yüksek dayanıklılık sahibidir ve pek çok alanda kullanımı yapılabilir.

Ekonomik Fiyatlı Kereste Çeşitleri

Kereste firmamız, küçük siparişlerden büyük projelere kadar çok çeşitli kontrplak kereste hizmetleri sunar. Oldukça uzun bir süredir sektördeyiz ve kaliteli ürünlerimiz ve mükemmel müşteri hizmetlerimizle sayısız müşteriye hizmet verdik. Bölgedeki önde gelen kontrplak kereste tedarikçilerinden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Kontrplak kereste, bir yapıştırıcı ile birbirine yapıştırılmış ince ahşap levhalardan yapılmış bir kereste türüdür. Genellikle bir yapı malzemesi olarak kullanılır ve genellikle inşaatta bulunur. Bergama keresteciler firmamız bu alanda her zaman ekonomik fiyat politikası uygulamaya özen gösteriyor. Bu sayede de ihtiyaç duyduğunuz plywood ve benzeri keresteleri sizlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.