Keresteler dayanıklılıkları ve güçleri ile bilinir. Bunları kesmek ve farklı şekillerde şekillendirmek söz konusu olduğunda da çalışmak kolaydır. Ahşap, mobilya, döşeme ve dolap dahil olmak üzere çeşitli amaçlar için kullanılır. Çeşme keresteciler firmamız tarafından da bu ürünler ile hizmet veriliyor. Firmamız, yüksek kaliteli kontrplak kereste tedarikinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Biz bir endüstri lideriyiz ve çok uzun bir süredir bu işin içindeyiz. Firmamız tarafından, çok çeşitli kontrplak kereste modelleri sunuluyor. Bölgenin önde gelen kaliteli kerete tedarikçisiyiz. Ürünlerimiz profesyonel olarak elde edilir ve sürdürülebilir ormanlardan elde edilir. Müşterilerimize aralarından seçim yapabilecekleri geniş bir boyut, sınıf ve tip yelpazesi sunuyoruz.

Plywood ve Kontrplak Kereste Modelleri

Kontrplak kereste, güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırılmış ince ahşap katmanlarından yapılmış bir panel türüdür. Genellikle mobilya, döşeme ve inşaatta kullanılır. İstenilen ebat ve kalınlıkta sipariş verebilen müşterilerimize kontrplak kereste hizmeti verilmektedir. Tipik olarak iki farklı tipte gelirler: kaba kesim ve bitmiş kesim. Plywood kereste, mobilya, dolap, döşeme ve kapılar dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin yapımında kullanılan bir malzemedir. Çeşme keresteciler firmamız tarafından, bu alanda profesyonel olarak hizmet sunuluyor. Müşterilerimize en kaliteli kereste modellerini en rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz. Kontrplak kereste hizmetlerimiz, tüm siparişlerde ücretsiz teslimat ve kurulumu içerir. Ayrıca, bütçenize göre hayalinizdeki ev veya ofis alanını yaratmanıza yardımcı olacak profesyonel kereste hizmetleri sunuyoruz.

Kereste Kullanım Alanları

Firmamızın sunduğu kereste hizmetleri, inşaat ve mobilya için en iyi seçenektir. Tutkal, cam elyafı veya reçine ile yapıştırılmış üç kat ahşaptan oluşurlar. Firmamız inşaat projeleri için uygun fiyatlarla bir dizi kontrplak sunmaktadır. Çeşme keresteciler firmamız tarafından sunulan kontrplak keresteler, ahşap yapıştırıcı ile birlikte ince ahşap kaplama veya levha katmanlarının yapıştırılmasıyla yapılan bir ahşap türüdür. Kereste hizmetlerimiz, mobilya, dolap kapıları ve çekmeceleri, raflar, raf üniteleri ve diğer öğeleri oluşturmak için kullanılır. Keresteler inşaat sektöründe çeşitli şekillerde kullanılabilir. Firmamızla iletişime geçerek bu alanda profesyonel hizmet alabilir ve uygun fiyatlarla kaliteli kereste hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.