Kontrplak kereste, tahta boyunca uzanan damarı ile birbirine yapıştırılmış ince ahşap kaplama tabakalarından yapılmış bir kontrplak türüdür. Plywood kereste gibi ürünler oldukça fazla kullanılır. Keresteler genellikle mobilya, iç tasarım, inşaat ve ev tadilatı dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalarda kullanılır. Farklı kalınlıklarda ve kalitelerde mevcuttur. Kuşadası keresteciler firmamız uygun fiyatlarla yüksek kaliteli kereste modelleri sunar. Kuşadası’nın istediğiniz her yerine gönderim sunuyoruz. Kontrplak, ince ahşap levhalardan yapılan bir kereste türüdür. Genellikle inşaat sektöründe mobilya ve diğer yapıların yapımında kullanılmaktadır. Kontrplak kereste hizmetleri, ihtiyaçlarınıza uygun farklı şekil ve boyutlarda mevcuttur. Kerestelerimiz, projeleriniz için kalite ve güç sağlayan birinci sınıf ahşaptan yapılmıştır..

Kereste’de Doğru Adres

Keresteler; mobilya, dolap ve diğer ahşap ürünlerin yapımında yaygın olarak kullanılan bir ağaç türüdür. Firmamız bu alanda çok uzun süreden beri faaliyet gösteriyor ve oldukça fazla deneyime sahiptir. Mükemmel çözümünüzü bulmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Kontrplak kereste hizmetleri sadece kontrplak kereste ile sınırlı değildir. Ayrıca döşeme, çerçeveleme ve hatta özel dolaplar gibi çeşitli başka alanlarda kullanılmak üzere keresteler de sunuyoruz. Uzman kadromuz, projeniz için neyin en iyi olacağına karar vermenize yardımcı olabilir ve bunu ilk seferde doğru yapmak için gereken uzmanlığı sağlayabilir. Kuşadası keresteciler firmamız bu alanda doğru adres olarak ön plana çıkıyor ve sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor.

Dayanıklı Keresteler

Kereste çeşitlerimiz güçlü bir yapıştırıcı ile birbirine yapıştırılmış ince ahşap kaplama katmanlarından yapılan bir ahşap türüdür. Genellikle inşaatta kullanılır. Kontrplak kereste hizmetleri, prefabrike paneller, özel tasarım ve imalat ve kurulum hizmetleri dahil olmak üzere çok çeşitli kontrplak kereste ürünleri ve hizmetleri kapsar. Firmamız bu alanda kereste hizmetlerinin lider sağlayıcısıdır. Özel frezeleme, kaplama kontrplak, sunta ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kereste hizmetleri sunuyoruz. Kuşadası keresteciler firmamızın en fazla tercih edilen ürünleri arasında plywood kereste ürünleri yer alır. Bu ürünler hem görsel hem de yapısal olarak yüksek kalitedir. Bizimle iletişime geçerek hem daha fazla bilgi alabilir hem de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.