Kereste, genellikle bir veya her iki tarafında bir yapıştırıcı tabakası bulunan, kaplama tabakalarından yapılan bir tür yapısal ahşaptır. İnşaat sektöründe kontrplak kereste kullanılmaktadır. Kontrplak kereste hizmetleri, kendi mobilyalarını inşa etmek veya evini yenilemek isteyenler için mükemmeldir. Kontrplak kereste, projeniz için çok fazla esneklik ve güç sağlar. Kontrplak keresteleri ucuz fiyatlarla sunuyoruz ve ayrıca ücretsiz nakliye sağlıyoruz. Torbalı keresteciler firması olarak alanında uzman personeller ve kaliteli keresteler ile sizlere ihtiyacını olanı sağlarız. Kontrplak kereste, ince ahşap kaplama katmanlarının yapıştırıcı ile büyük bir levhaya yapıştırılmasıyla yapılan bir ahşap türüdür. Kontrplak kereste hizmetleri birçok farklı boyut ve şekilde mevcuttur. 3/4″ x 3/8″, 1-1/2″ x 3-1/2″, 1-3/4″ x 1-3/4″ gibi her türlü kontrplak kereste hizmeti sunuyoruz. Firmamız Torbalı’nın her yerindeki müşterilere kaliteli kontrplak keresteler sağlar.

Torbalı Kereste Hizmetleri

Firmamız, birçok noktada önde gelen kereste tedarikçisidir. Rekabetçi fiyatlarla çeşitli kaliteli kereste ürünleri sunuyoruz. Firmamız tarafından sunulan kereste çeşitleri, inşaat ve ev geliştirme projelerinde kullanılmaktadır. Mobilya, dolaplar ve diğer yapılar için kullanılabilecek güçlü bir panel oluşturmak için tutkal, reçine veya diğer malzemelerle yapıştırılmış ahşap katmanlardan oluşur. Torbalı keresteciler firmamız , müşterilere zamanında ve bütçe dahilinde teslim edilen çok çeşitli yüksek kaliteli ürünler sunar. Deneyimli profesyonel ekibimiz, projenizin baştan sona sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır. Kontrplak kereste, sıcak, sıvı bir yapıştırıcı formuyla birbirine yapıştırılmış ince ahşap kaplama katmanlarından yapılan bir ahşap türüdür.

Kontrplak Keresteler Nerelerde Kullanılır?

Kontrplak kereste en çok mobilya, raf ve diğer dekoratif ürünlerin yapımında kullanılır. Kağıt ve karton kutu üretiminde kullanılmasının yanı sıra birçok inşaat kullanımına da sahiptir. Kontrplak kereste, en popüler kontrplak türüdür. İnce ahşap levhalardan yapılmış, tutkalla yapıştırılmış ve yüksek basınç altında preslenmiş kompozit bir ahşaptır. Firmamız tarafından sağlanan Torbalı keresteciler hizmetleri çeşitli kalınlık ve genişliklerde sunulur. İnşaat, mobilya, dolaplar, kapılar ve daha fazlası için kullanılabilirler. Farklı modellerde keresteler, tasarım ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabileceğiniz çeşitli renklerde de mevcuttur. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.